Parkování

Charles Bridge Rooms & Suites se nachází v historickém centru Prahy v těsné blízkosti Karlova mostu a nedisponuje proto vlastním parkovištěm.

V případě potřeby zaparkování vozidla doporučujeme využit služeb externí společnosti MR.PARKIT, s možností online rezervace parkovacího místa.

Pro hosty Charles Bridge Rooms & Suites nabízíme 10% slevový kód pro online rezervaci parkovacího místa.
K vyhledání nejbližší možnosti parkování, zadejte adresu Charles Bridge Rooms & Suites: Míšeňská 12, Praha 1

10% SLEVOVÝ KOD: „charles12“

MR.PARKIT

Doporučený postup při parkování:

  1. Přijeďte s vozidlem co nejblíže pro vyložení vašich zavazadel.

  2. Zastavení v této oblasti nemusí být vždy jednoduché, neboť se jedná o velmi rušnou turistickou zónu.

  3. Vyložte svá zavazadla a zaneste je do svého pokoje.

  4. Vraťte se do svého vozu a zaparkujte vozidlo na rezervované místo.


O službě

MR.PARKIT – Síť garáží s rezervací parkovacího místa MR.PARKIT nabízí parkování v mnoha garážích v centru Prahy na dobře dostupných místech. Můžete si vybrat lokalitu, která vám nejvíce vyhovuje, a za velmi dobrou cenu parkovat v samém centru Prahy v garážích v Panské, Olivově, v okolí Senovážného náměstí, na Vinohradech, v Karlíně, blízko O2 arény atd. MR.PARKIT nabízí vám a vašim vozům velmi příjemné prostředí, rychlý a flexibilní příjezd i odjezd. Ceny za parkování v historickém centru Prahy začínají na 600 Kč/den (23 EUR / den) a mimo centrum již na 200 Kč /den (8 EUR / den). Samotné parkování je velmi jednoduché: Zarezervujte si parkovací místo a zaplaťte předem online na www.mrparkit.com (v češtině, angličtině, němčině) z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře přes počítač nebo mobilní telefon. Nemusíte tak ztrácet svůj drahocenný čas hledáním parkovacího místa. Potřebujete-li pomoci, můžete využít 24/7 hotline nebo live chat Mr. Parkit (v angličtině, češtině a němčině). Během své rezervační doby můžete přijíždět a odjíždět dle potřeby, podobně jako v hotelu.

MR.PARKIT